خانه > بک لینک چیست ؟

بک لینک چیست ؟

تاریخ : 5 سال قبل
دسته بندی : سئو
نویسنده : برنامه نویس
3,549 مشاهده
بک لینک چیست ؟

بک لینک ها به لینک هایی گفته می شود که با کلیک بر روی آن، سایت دیگری یا صفحه ای باز می شود که یکی از روش های موثر برای سئو و بهینه سازی سایت و بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو می باشد که شاید زیاد شنیده باشید درباره بک لینک و می خواهیم در مطلب بررسی کنیم که بک لینک چیست ؟ و ویژگی های آن باید چه چیزهایی باشد.

 

بک لینک خوب

یک بک لینک خوب زمانی خوب است که از سایتی معتبر لینک شده باشد و همچنین باید توجه داشت که گرفتن بک لینک از سایت های معتبر کار راحتی نیست و از نظر گوگل یک سایت معتبر هرگز بک لینک به سایت های غیر معتبر نخواهد داد پس نباید برای انجام اینکار از روش های غیر اصولی اقدام نمایید.

 

مرتبط بودن بک لینک

بک لینک خوب باید تطابق موضوعی داشته باشد یعنی بک لینک سایت آشپزی را در سایت پزشکی نگذاریم یا بالعکس زیرا گوگل متوجه آن می شود.

 

میفد بودن لینک ها

لینک باید برای کاربران مفید باشد و این را در نظر بگیرید که کاربر هنگام کلیک بر روی لینک به مقصدی که میخواهد هدایت می شود ؟ و یا عنوانی که برای آن لینک در نظر گرفتید باعث تخریب برند و سایت فعلی خودتان نمی شود که بیش از نیمی از کاربران به شما در همان ابتدا بی اعتماد می شوند.

 

بک لینک مخرب

در گذشته بسیاری از سئوکاران برای افزایش اعتبار سایت خودبه هر طریقی از سایت های دیگر بک لینک دریافت می کردند و این کار جز الگوریتم گوگل محسوب می شد.گوگل سیاست های خود را تغییر داد و سایت هایی که غیرطبیعی بک لینک دریافت می کنند امتیاز منفی برای آن ها ثبت می شود.

 

تبلیغات با لینک سازی طبیعی

گوگل تبلیغات به منظور جذب مشتری را ممنوع اعلام نکرده است و شما می توانید بدون لینک های مخرب تبلیغ کنید.هر چه محتوای شما مفیدتر باشد کاربران بیشتری به سایت شما می آیند و باعث محبوب شدن سایت شما می شود.

 

تلگرام
واتس اپ
مهدی ترکمان
درباره مهدی ترکمان در این قسمت می توان به راحتی هر چیزی نوشت و به دیگران نمایش داد که این نویسنده چطور خصوصیاتی داراست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Head
BODY
Head
BODY