خانه > نسخه موبایل حرفه ای فروشگاهی ووکامرس با Woomobify

نسخه موبایل حرفه ای فروشگاهی ووکامرس با Woomobify

تاریخ : 5 سال قبل
دسته بندی : وردپرس
نویسنده : برنامه نویس
4,001 مشاهده
نسخه موبایل حرفه ای فروشگاهی ووکامرس با Woomobify

امروزه استفاده از تلفن های همراه بسیار رشد داشته و همچنین به نسبت قبل و کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ ها پیشی گرفته زیرا هم تلفن های همراه مخصوصا مدل های متوسط به بالای سال های اخیر آن از لحاظ نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری فوق العاده پیشرو بودند و همچنین تقریبا از هر 10 نفر 8 نفر موبایل هوشمند دارند ولی در مورد کامپیوترها چنین نیست.

گوگل هم که چندی قبل اعلام کرد ترافیک های ایجاد شده در گوگل و سایت های بزرگ دنیا بیشتر از سوی تلفن های همراه بوده و این آمارها نشان گر اهمیت نسخه موبایل سایت ها و فروشگاه های مختلف می باشد.

 

ویژگی نسخه موبایل :

یک نسخه موبایل خوب و استاندارد یعنی بهترین نمایش و عملکرد در موبایل ها نزد مشتریان و کاربران زیرا نسخه موبایل باعث می شود خیلی در بین کاربران محبوب شوید زیرا آن ها به بهترین شکل ممکن می توانند سایت شما را ببینند و زمان زیادی را در سایت شما سپری کنند و یا حتی از شما اگر فروشگاهی دارد یا کامل فروشگاهی می باشد به راحتی محصول مورد نظر خودشان را سفارش دهند.

حتی یک درجه اهمیت داشتن نسخه موبایل برای فروشگاه ها بیشتر خواهد بود چون کاربر علاوه بر خواندن و دیدن یک سری تصاویر باید بتواند محصول را در طی مسیرهایی خریداری کرده، عضو شود ، وارد شود، نظر دهند و … مواردی دیگر .

اما برای داشتن یک نسخه موبایل باید هزینه و زمان زیادی را صرف کنید تا بتوانید یک نسخه موبایل استاندارد داشته باشید و شاید این برای همه چه از لحاظ زمانی چه از لحاظ هزینه ای مناسب نباشه. پس باید چی کار کرد ؟

شما دو راه دارید :

  1. هزینه و زمان مورد نیاز یک برنامه نویس جهت انجام این پروژه را مشخص و به دنبال هم چین شخصی باشید که باید زمان زیادی را جدا از هزینه نامشخص و کیفیت آن روی این مورد بگذارید .
  2. اگر از ووکامرس برای توسعه فروشگاه خود استفاده کردید دیجی دِو به شما ووموبیفای ( WooMobify ) را معرفی میکند که با هزینه ای واقعا مناسب می توانید یک نسخه موبایل حرفه ای فروشگاهی ووکامرس با Woomobify را داشته باشید و آن هم به سادگی نصب یک افزونه و چند کلیک.

 

نسخه موبایل DigiDev با Woomobify

نسخه موبایل DigiDev با Woomobify

 

افزونه WooMobify :

در حال حاضر دیجی دِو هم برای نسخه موبایل خود از Woomobify استفاده می کند زیرا ویژگی ها و امکان شخصی سازی بسیار بالا و آسان این افزونه به ما اجازه می دهد همچون سایت ها و فروشگاه های بزرگی چون دیجیکالا ما هم یک نسخه موبایل عالی و استاندارد داشته باشیم و در تصویر زیر نیز کاملا مشخص است که قسمت های مختلف نسخه موبایل خود با Woomobify را به راحتی می توانید شخصی سازی کنید.

حتی اگر موارد بیشتری نیز برایتان اهمیت داشته باشد و نیاز داشته باشید می توانید با کمی برنامه نویسی به راحتی و به شکلی حرفه ای نسخه موبایل حرفه ای فروشگاهی ووکامرس با Woomobify را توسعه دهید .

 

پنل تنظیمات افزونه woomobify

پنل تنظیمات افزونه woomobify

 

 

هم اکنون می توانید افزونه woomobify را به همراه قالب این افزونه از فروشگاه وردپرس دیجی دِو خریداری نمایید .

تلگرام
واتس اپ
مهدی ترکمان
درباره مهدی ترکمان در این قسمت می توان به راحتی هر چیزی نوشت و به دیگران نمایش داد که این نویسنده چطور خصوصیاتی داراست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Head
BODY
Head
BODY