سئو : بهترین میزان کلمات محتوا

در مقاله ” مناسب ترین کلمات کلیدی ” توضیح دادیم که با پیشرفت دنیای مجازی و گسترش حجم تولید محتوا چه فیلترها و معیارهای برای موتورهای جست و جو وجود دارد تا اندازه گیری و امتیاز های مناسب را به شما بدهند و یکی دیگر از بخش هایی که باید توجه کنید که تا حدودی آن را رعایت کنید و حداقل ها و حداکثرهای تعداد کلمات نوشته شده در مطلب رو بدانید تا استاندارد تر و باب میل گوگل حرکت نمایید تا نتیجه مطلوب تری را شاهد باشید و البته بازهم تاکید میکنم این مقاله شمارا مجبور به رعایت دقیق نمی کند اما دانستنش خالی از لطف نیست .

سعی کنید مقاله و مطالبی را که می نویسید یک چیزی در حدود 1200 تا 1700 لغت را در خود جای دهند ،چرا ؟ خب ،تحقیقات منتشر شده نشان می دهد که در جست و جو گوگل این گونه مقالات حائز اهمیت تر می باشند .همچنین همه چیز هم سئو نیست ! چرا چون وقتی شما سعی کنید دقیق این میزان از لغت را حفظ کنید شاید ساختار خوبی برای تولید محتوا باشد اما اگر جذاب نباشد برای خواننده شما قطعا از آن کاربران و بازدیدکنندگان خواهید داشت که به سایت شما باز نخواهند گشت .

همچنین در مقاله ها و مطالب خود از زیرعناوین ، نکاتی که بُلد شده باشند ، تصاویر مختلف استفاده نمایید که هم برای موتورهای جست و جو بسیار مناسب هست هم برای کاربران که نکات و مفهموم مقاله های شما را زودتر و بهتر درک نمایند .

حتی بر خلاف صحبت اول مقاله هایی وجود دارند که با 300 کلمه پیروز میدان بودند و عوامل دیگری هم در سئو هستند که باید رعایتشان کرد پس دقت کنید زیاد سخت نگیرید و مطالعه کنید و نکات مختلف را اجرایی و آزمایش نمایید تا پس از مدتی به نتیجه مطلوب دست یابید .

درباره برنامه نویس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.