خانه > رمزگذاری پوشه WP-Admin

رمزگذاری پوشه WP-Admin

تاریخ : 7 سال قبل
دسته بندی : آموزش
نویسنده : برنامه نویس
1,055 مشاهده
رمزگذاری پوشه WP-Admin

امنیت همیشه جایگاه مهمی را داراست و با پیشرفته بد افزارها و سطح دانش عمومی مردم ضرورت رعایت نکات امنیتی و ارتقای امنیت روز به روز اهمیتش دو چندان می شود و یکی از ساده ترین راه هایی که میتوانید امنیت وردپرس خود را ارتقا دهید رمزنگاری پوشه wp-admin می باشد تا در هنگام ورود مدیریت یک مرحله اضافه شود .

 

اگر از cPanel استفاده می نمایید :

به هاست سی پنل خود مراجعه نمایید و با کلیک بر روی گزینه Directory Privacy بر روی نسخه های جدید سی پنل و گزینه Password Protect Directories کلیک نمایید تا با استفاده از این گزینه خیلی راحت بر روی قسمت دلخواه خود رمزعبور قرار دهید . کافیست پوشه public_html را انتخاب و در داخل قسمت آدرس wp-admin را وارد نمایید و ذخیره کنید و سپس یک نام کاربری و رمزعبور قدرتمند برای آن تعیین نمایید .

 

اگر از Direct Admin استفاده می نمایید

به هاست دایرکت ادمین خود مراجعه نمایید سپس به قسمت مدیریت فایل های خود ( File Manager ) مراجعه نموده و سپس بر روی گزینه Protect پوشه wp-admin خود کلیک نمایید تا بتوانید یک نام کاربری و رمزعبور قدرتمند برای آن انتخاب نمایید .

 

اکنون برای ورود به آدرس wp-admin خود باید نام کاربری و رمزعبوری که انتخاب نموده اید را وارد نمایید تا دسترسی به مرحله بعدی آزاد شود و به همین راحتی امنیت وب سایت شما کمی ارتقا یافت .

تلگرام
واتس اپ
مهدی ترکمان
درباره مهدی ترکمان در این قسمت می توان به راحتی هر چیزی نوشت و به دیگران نمایش داد که این نویسنده چطور خصوصیاتی داراست

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Head
BODY
Head
BODY