خانه > چرا دیجی دِو ؟ چرا اعتماد کنیم ؟

چرا دیجی دِو ؟ چرا اعتماد کنیم ؟

چرا دیجی دِو ؟

در حال حاضر مارکت های مشابه زیادی به مانند دیجی دِو وجود دارند و هر کدام از این مارکت ها ویژگی های خوب و بد مربوط به خودشان را دارند و هدف ما قبل از ایجاد دیجی دِو و شروع کار این هست که تمامی ویزگی های خوب حال حاضر را یکجا داشته باشیم و ویژگی های بد مارکت های مشابه را از چرخه کاری خود حذف نماییم و این تنها به امروز بسنده نخواهد کرد و این راه ادامه خواهد داشت تا بتوانیم رضایت کامل شما عزیزان را روز به روز از خودمان افزایش دهیم .

 

احترام به جامعه متن باز ( Open Source )

هیچ محصولی در دیجی دِو دارای قفل، گارد نبوده و عین محصول متن باز در اختیار شما قرار خواهد گرفت اما اجازه نصب به صورت قانونی و شرعی فقط برای یک سایت می باشد و هزینه ای که از شما دریافت می شود بابت  ارائه به روز رسانی های مکرر و نامحدود، نصب رایگان، ارائه پکیج های فارسی دمو، سازگاری با فونت فارسی، راست چین سازی، ترجمه محیط قالب می باشد .
 


 

نصب رایگان برای تمامی محصولات

یکی از خدماتی که دیجی دِو بابت آن از شما هزینه دریافت می کند نصب محصول به صورت رایگان می باشد و بلی، بابت نصب هیچ محصولی شما هزینه ای اضافی نخواهید داد و فقط کافیست تا درخواست خود را از طریق تیکت ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن محصول شما نصب شود .
 


 

به روز رسانی دائمی محصولات

تا زمانی که محصولات ارائه شده توسط شرکت سازنده به روز شوند ما نیز سعی داریم تا کاملا به روز باشیم و به صورت رایگان برای مشتریان قبلی به روز رسانی ها در دسترس باشد و تمامی استانداردها را رعایت و همچنین اگر مشکلی در نسخه های آتی محصول برای جامعه ایرانی یا فارسی زبان پیش آمد آن را برطرف نماییم تا مشکلی در ارائه محصول وجود نداشته باشد.
 


 

نقد و بررسی محصولات و خدمات

ارائه یک محصول برای برخی مخاطبان که تجربه و یا تخصص کافی دارند ممکن است به راحتی صورت گیرد اما برای اینکه برخی از مشتریان و مراجعه کنندگان به سایت دیجی دِو ممکن است تخصص کافی در انتخاب بین چند محصول را نداشته باشند سعی می کنیم محصولات را نقد و بررسی کاملی کنیم تا بهتر بتوانید محصول درست را انتخاب و یا استفاده نمایید.
 


 

پشتیبانی حرفه ای و برخط ( 7 روز هفته )

خرید و دریافت یک محصول تازه سرآغاز شروع همکاری ما با شما عزیزان بوده و دیجی دِو هفت روز هفته حتی جمعه ها و تعطیلی ها از ساعت 8:30 الی 21:30  به شما عزیزان خدمات می رساند و حتی در ساعات بیشتری از ساعات ذکر شده ما خدمات رسانی میکنیم اما تضمین ارائه خدمات منظم و برخط در ساعات اعلام شده می باشد.
 


 

ارائه خدمات شخصی سازی محصولات به سلیقه و نیاز شما

دیجی دِو قبلا هم گفتیم فقط یک مارکت ارائه یک طرفه نیست و تقریبا در تمامی محصولاتی که ارائه کرده ایم سعی می کنیم تا شخصی سازی مورد نظر شما را با کیفیت بالا و هزینه اندکی انجام دهیم تا یک محصول دلخواهی که انتخاب کردید کاملا مطابق با سلیقه و خواسته شما پیش برود .
 


 

چرا باید به دیجی دِو اعتماد کنیم ؟

  • فروشگاه دیجی دِو دارای نماد الکترونیک و قانون مندی کسب و کارهای اینترنتی را داراست
  • ضمانت بازگشت وجه در صورت نداشتن رضایت و مغایرت آن با گفته ها در هر صورتی تا 30 روز
  • شخصی سازی محصولات تا جایی که امکان و شرایطش وجود داشته باشد
  • داشتن واحد نظارتی به تیم و قابلیت تماس با محل با شماره ثابت در صورت نارضایتی و شرایط خاص
  • به دیدگاه مشتریان قبلی و فعلی ما نگاه کنید